Морожені «пінки»Морожені «пінки»

Переглядів: 707

Рейтинг: 1 Зірочка2 Зірочки3 Зірочки4 Зірочки5 Зірочок ( 5,00 / 5)
Loading...Loading...

Інгредієнти

На 8 порцій: пів стручка ванілі; 250 мл молока; 5 яєчних жовтків; 150 г рідкого меду; 150 г шоколаду; 2 ст. ложки рому; 400 мл вершків; 3 ст. ложки апельсинового лікеру; терта цедра половини апельсина; 4 ст. ложки цукрової пудри.

Приготування

Розрізати вздовж стручок ванілі, вискребти серцевину і закип’ятити в молоці разом з половинками стручка. Жовтки обережно збити з медом на гарячій водяній лазні, поволі влити гаряче молоко і продовжувати збивати, поки маса не загусне. Потім охолодити, збиваючи віночком, на холодній водяній лазні і поставити в холодильник.

100 грам шоколаду розтопити з ромом. Вершки добре збити. Приготований раніше ванільний крем розділити навпіл. Одну половину змішати з апельсиновим лікером і апельсиновою цедрою, іншу — з рідким, шоколадом, який злегка охолонув. Вмішати в обидві частини збиті вершки, а потім одночасно вилити в металеву миску так, щоб вони перемішалися. Заморожувати в морозильній камері близько 4 годин.

Перед подачею посипати цукровою пудрою 8 десертних тарілок, ложкою відокремити від замороженої піни кульки і викласти їх на пудру. Шоколад, що залишився, натерти на дрібній терці і посипати їм «пінки».


Прокоментувати