Поради з приготування домашнього морозиваПереглядів: 1 586

Рейтинг: 1 Зірочка2 Зірочки3 Зірочки4 Зірочки5 Зірочок ( 5,00 / 5)
Loading...Loading...

Домашнє морозиво

Домашнє морозиво неможливо порівняти з магазинним, яке містить молоко, розведене водою, підсолоджене дешевим цукрозамінником і напхане синтетичними ароматизаторами і стабілізаторами. Морожениця полегшить вам життя при приготуванні морозива, тому на сайті приводяться рецепти морозива для морожениці. Зазвичай об’єм суміші завдяки вбитому в неї повітрю збільшується в 1,8-2 рази — чим більше, тим якісніше морозиво.

При заморожуванні температуру морозива доводять до мінус 14-15 °C. Час заморожування у різних морожениць різний. Коли морозиво буде напівзамерзлим, його потрібно перекласти в пластиковий контейнер і завершити процес в звичайній морозилці.

Зберігати домашнє морозиво можна близько 1 місяця в скляному, пластиковому або металевому контейнері, накривши фольгою або кришкою.

Можна обійтися і зовсім без морожениці, важливо тільки протягом всього часу заморожування в морозильній камері, а це від 2 до 5 годин, щопівгодини перемішувати всю масу в металевому посуді лопаткою для тіста або міксером. Окрім морожениці, необхідні спеціальні металеві або скляні миски для збивання і заморожування, а також форма для круглого морозива — «крижана бомба з кришкою». Також з успіхом можна використовувати форму для суфле або звичайні круглі миски. Для перемішування маси під час процесу заморожування знадобиться дерев’яна лопатка для тіста. Для зберігання морозива необхідні пластмасові контейнери з щільними кришками.

Подавати готове морозиво можна з солодкими соусами, бісквітами, вафлями, роздробленими горіхами, цукатами, сухофруктами і, звичайно, свіжими фруктами і ягодами.

Варіанти домашнього саморобного морозива можна винаходити нескінченно. Експериментуючи з додаванням тих або інших інгредієнтів, ви можете вигадати власні неповторні сорти морозива, а можливих способів оформлення цього десерту не вмістить жоден сайт або книга.

Поради з приготування морозива

  • Вершки збивати охолодженими. Починайте збивати на маленьких обертах, поступово збільшуючи швидкість.
  • Приготовану масу необхідно помістити в морозильну камеру відразу після приготування, оскільки повітряна піниста маса при кімнатній температурі обпадає і втрачає свою ніжність.
  • Крем для заморожування в морозильній камері викладають в металевий посуд, обов’язково в такий, що добре проводить холод.
  • Морозиво вийде пишної та кремоподібної консистенції, якщо масу щопівгодини перемішувати, щоб кристали льоду з країв змішувалися з ще м’якою масою в середині миски.
  • Використовуйте свіжі інгредієнти.
  • Щоб морозиво не стікало та не розповзалося, використовуйте такі спеції, як кориця, гвоздика, кардамон.
  • Морозиво, яке зберігається в морозильній камері, зазвичай тверде. Його треба переставити в холодильник за 30 хвилин до подачі на стіл, щоб воно знову придбало повітряну консистенцію і з нього можна було ложкою формувати кульки. Морозиво, яке вже підтануло, бажано знову не заморожувати!

  • Прокоментувати