Корнішони консервованіКорнішони консервовані

Переглядів: 3 977

Рейтинг: 1 Зірочка2 Зірочки3 Зірочки4 Зірочки5 Зірочок ( 5,00 / 5)
Loading...Loading...

Корнішони — дрібні зелені огірки завдовжки від 3 до 6 сантиметрів, з нерозвиненим насінням. Консервовані корнішони дуже смачні та хрусткі.

Корнішони сортують по величині, видаляють пошкоджені, відмивають від пилу і землі, очищають від зав’язі та обрізають плодоніжки, після чого замочують в холодній воді протягом 8 годин, міняючи воду не менше двох разів.

Для надання смаку консервованим корнішонам додають свіжий кріп, стручковий гіркий зелений або червоний перець, лист хрону, часник й запашний перець.

Промитий у воді кріп і лист хрону нарізують на шматочки завдовжки до 5 см, а стручковий перець — на половинки. Часник очищають від покривної сорочки, нарізують на пластинки або половинки.

Закладка зелені

При закладці зелені керуйтеся наступними нормами:

на банку ємністю 0,5 л — корнішони — 300-320 г; кріп — 8-9 г; стручковий перець — 0,5 шт.; часник -1-2 зубчика; перець запашний — 2-3 горошини.

на банку ємністю 1,0 л — корнішони — 610-630 г; кріп — 15-18 г; стручковий перець — 0,5-1,0 шт.; часник — 2-4 зубчики; перець запашний — 3-6 горошин.

Температура води в каструлі повинна бути не нижче 50°С.

Час стерилізації

банок ємністю 0,5 л — 7 хвилин; 1,0 л — 8 хвилин.

Після стерилізації банки по черзі виймають, негайно закривають, перевіряють якість закупорювання і піддають повітряному охолоджуванню.


3 відг. до рецепта “Корнішони консервовані”

  1. Аня пише:

    Відмінні вийшли корнішони на зиму!!!

    відповісти

  2. Оля пише:

    А що ще цікавого можна приготувати з корнішонів?

    відповісти


Прокоментувати