Гриби консервовані в кислій або кисло-солодкій заливціГриби консервовані в кислій або кисло-солодкій заливці

Переглядів: 1 235

1 Зірочка2 Зірочки3 Зірочки4 Зірочки5 Зірочок
Loading...Loading...

Гриби в кислій заливці

Для заливки: 8-процентний оцет — 250 г, вода — 750 г, сіль — 30 г.

Інгредієнти — лавровий лист — 2 шт., гірчичні зерна -1 ч. ложка, запашний перець — чверть ч. ложки, чорний перець — 1/5 ч. ложки, одна цибулина, хрін, тмин та інше.

Для цих консервів можна використовувати всі види неперезрілих і міцних їстівних грибів.

На дно літрової банки покласти лавровий лист, гірчичні зерна, запашний перець, чорний перець. Додати нарізану кружечками цибулину, хрін, тмин і інші спеції.

Потім в банку покласти гриби, залити їх нагрітою до 80°С заливкою, після чого швидко закрити і стерилізувати 40-50 хвилин (залежно від ємності) при слабкому кипінні.

Для приготування заливки відміряну кількість води і солі нагрівати до 80°С, долити оцет і, ретельно розмішавши, залити банки з грибами. Рівень рідини повинен бути на 1,5 см нижче за шийку. Після стерилізації банки відразу закупорюють, перевіряють якість закупорювання і охолоджують в холодному місці.

Заливку можна підкислити кристалічною лимонною кислотою. В цьому випадку до стерилізованих грибів на 1 л заливки додають 20 г лимонної кислоти.

Рижики та лисички в оцті можуть бути хорошим гарніром до м’яса. Використовують їх також для приготування салатів і вінегретів.

Гриби в кисло-солодкій заливці

Гриби в кисло-солодкій заливці консервуються так само, як в рецепті грибів з кислою заливкою, тільки для заливки беруть — 8-процентний оцет — 250 г, вода — 750 г, сіль — 30 г, цукор — 80 г.


Прокоментувати