Гриби тушковані консервованіГриби тушковані консервовані

Переглядів: 1 746

Рейтинг: 1 Зірочка2 Зірочки3 Зірочки4 Зірочки5 Зірочок ( 4,33 / 5)
Loading...Loading...

Свіжі, міцні гриби очистити від шкірки, вимити, дуже великі розрізати на шматочки. Потім злегка посолити, додати щіпку тмину, дрібно нарізану цибулю, мелений червоний перець і тушкувати, поки гриби не стануть м’якими. Після цього гриби в гарячому вигляді покласти в банки і стерилізувати в слабо киплячій воді — півлітрові протягом 2 годин. Банки заповнювати на 1,5 см нижче за шийку і після стерилізації відразу закривати. Перевірити надійність закупорювання і поставити на зберігання в холодне місце.

Такі консерви не вимагають додаткової кулінарної обробки, і для подачі до столу їх необхідні лише трохи підігріти. При тушкуванні грибів на півлітрову банку, за бажанням, можна додати 1 ст. ложку рослинної олії або іншого жиру, а в кінці тушкування залити яйцем. В цьому випадку гриби через 2 дні треба повторно простерилізувати протягом 40 хв.

Тушковані гриби, укладені в банки в гарячому вигляді і добре залиті маслом, немає потреби стерилізувати, якщо вони зберігатимуться протягом нетривалого часу.


Прокоментувати