Перець, фарширований в томатному соусіПерець, фарширований в томатному соусі

Переглядів: 1 659

Рейтинг: 1 Зірочка2 Зірочки3 Зірочки4 Зірочки5 Зірочок ( 5,00 / 5)
Loading...Loading...

Для консервації — перець салатний солодкий, томати червоні стиглі — 700 г, цибуля — 250 г, морква — 300 г, білий корінь — 30 г, зелень петрушки — 10 г, олія соняшникова, сіль — 3 ч. ложки, цукор — 1,5-2 ст. ложки, 5-процентний оцет — 2 ст. ложки, мелений перець запашний і лавровий лист.

Консервація фаршированих перців

Свіжі зелені салатні перці середніх розмірів миють, дають стекти воді, ножем обрізають плодоніжки і сіменники, потім бланшують в киплячій воді протягом двох хвилин, після чого охолоджують на повітрі.

Цибулю чистять та нарізують на пластинки або кружечки і обсмажують в 100 г соняшникової олії до золотистого кольору.

Моркву і білий корінь миють, ретельно очищають від покривної шкірки, повторно миють, дають стекти воді, нарізують на локшину, укладають в казанчик, додають 50 г соняшникової олії і при помішуванні тушкують на вогні до напівготовності.

Зелень петрушки миють, дають стекти воді і нарізують на шматочки завдовжки 0,5 см.

Стиглі помідори очищають від плодоніжок, миють, протирають на крупній терці з видаленням шкірки. Протерті томати зливають в емальовану каструлю, ставлять на вогонь і кип’ятять протягом 15 хвилин. Потім додають 2 ч. ложки солі, цукор, оцет, запашний перець, після чого кип’ятять ще протягом 10 хвилин.

У підготовлені банки вливають прожарену і охолоджену до 70°С соняшникову або соняшникову рафіновану олію: на банку ємкістю 0,5 л — 1 ст. ложку; ємкістю 1,0 л — 2 ст. ложки.

Обсмажену цибулю, тушковані моркву і білий корінь змішують із зеленню, додають чайну ложку солі.

Отриманим фаршем при температурі 70-50°С фарширують перці, укладають їх в підготовлені банки і заливають гарячою томатною заливкою.

Банки ємкістю 0,5 л наповнюють на 1,5 см і ємкістю 1,0 л — на 2 см нижче за верх шийки.

Накривши банки підготовленими кришками, їх укладають в каструлю з підігрітою до 60°С водою і витримують протягом 25 хвилин при слабкому кипінні води. Після підігріву банки негайно закривають, перевіряють якість закупорювання, встановлюють затиски і стерилізують в киплячій воді: банки ємкістю 0,5 л — 40 хвилин; ємкістю 1,0 л — 50 хвилин.

Після стерилізації їх піддають повітряному охолоджуванню. Затиски можуть бути зняті з банок тільки після охолоджування.

За відсутності затисків, щоб уникнути втрат олії при стерилізації, банки ємкістю 0,5 л слід наповнювати на 2 см, а ємкістю 1,0 л — на 2,5 см нижче за верх шийки. Час стерилізації банок ємкістю 0,5 л — 55 хвилин і ємкістю 1,0 л — 65 хвилин. Після стерилізації банки негайно закупорюють і перевіряють якість закупорювання. Охолоджування — повітря.

Вихід — три банки ємкістю по 0,5 л кожна.

Сезон приготування — вересень.


Прокоментувати