Перець салатний в томатному сокуПерець салатний в томатному соку

Переглядів: 2 232

Рейтинг: 1 Зірочка2 Зірочки3 Зірочки4 Зірочки5 Зірочок ( 5,00 / 5)
Loading...Loading...

Інгредієнти — перець салатний, на 1 кг томатів — 10-20 г солі.

Для отримання томатного соку слід користуватися спеціальною машинкою або м’ясорубкою. Розрізані на чотири частини перці повинні бути зрілими, солодкими на смак, здоровими, без пошкоджень, щільними, зеленого або червоного забарвлення.

Консервація салатного перцю

Відібрані і відсортовані перці миють в холодній воді, вирізують плодоніжки і сіменники, бланшують в киплячій воді 5-9 хвилин для додання ним м’якості (напівготовності), дають стекти воді, викладають гарячими в банки і заливають киплячим томатним соком або роздробленими і протертими помідорами.

Томати пропускають через м’ясорубку. Для видалення насіння їх протирають на густому друшляку, встановленому над каструлею. У отриману масу додають сіль і кип’ятять протягом 15 хвилин до повного зникнення піни.

Співвідношення укладання: перців очищених — 50 відсотків, томатного соку — 50 відсотків.

Залиті томатним соком банки з перцем накривають підготовленими кришками і стерилізують: банки ємкістю 0,5 л — 30-35 хвилин; ємкістю 1,0 л — 35-40 хвилин.

Після стерилізації їх негайно закупорюють і перевіряють якість закупорювання. Охолоджування — повітря.

Заготівка-напівфабрикат використовується: перці — для фарширування їх рисом і м’ясом, а томатний сік — для приготування томатної підливи до них.


Прокоментувати