Рис для сушіПереглядів: 706

1 Зірочка2 Зірочки3 Зірочки4 Зірочки5 Зірочок
Loading...Loading...

Основа для суші всіх типів — це рис. Головне — правильно вибрати його сорт. Краще всього підходять «Японіка», рис для суші SenSoy, «Сінжу», «Ічибан», Nishiki. Щоб відварити його належним чином, треба на одну частину рису брати 1,25 частини води. Оскільки у всіх рецептах згадується рис для суші, розповімо, як його готувати. З перерахованих інгредієнтів можна зробити два нерозрізаних футомакі, чотири нерозрізаних хосомакі, 16 нігірі-суші: 175 г рису, 225 мл холодної води, смужка морської капусти комбу довжиною 5-7 сантиметрів, протерта вологою серветкою.

Рис потрібно висипати у великий посуд, чим більше ємкість, тим краще. Залити великою кількістю очищеної води, швидко перемішати дерев’яною лопаткою, злити воду і перетерти рис між долонями. Знову залийте рис водою. Промивайте рис, поки вода не стане прозорою. Чистий рис відкиньте на друшляк і підсушіть хвилин 20. Обсушений рис покладіть в каструлю, залийте водою, покладіть комбу, накрийте посуд кришкою і поставте на слабкий вогонь. Коли у воді з’являться перші бульбашки, додайте вогонь, видаліть комбу. Коли вода сильно закипить, збавте вогонь до мінімального. Варите близько 20 хвилин — вся вода повинна увібратися. Додайте вогонь і через 10 секунд загасіть його. Між кришкою і каструлею покладете рушник. Дайте рису настоятися протягом 20 хвилин.

Поки рис настоюється, є час приготувати суші-оцет.

Потім візьміть дерев’яну або керамічну плоску миску, покладіть в неї гарячий рис. Рівномірно полийте його суші-оцтом. Хвилеподібними рухами перемішайте за допомогою дерев’яної лопатки, стежачи за тим, щоб рис не м’явся. Після цього обмахуючи рис шматком картону, якщо слідувати традиції — віялом, остудити його до кімнатної температури, перекласти в миску з кришкою.

Тепер можна повернутися до перегляду рецептів суші та ролів.


Прокоментувати