Суші-фрикаделькиСуші-фрикадельки

Переглядів: 725

1 Зірочка2 Зірочки3 Зірочки4 Зірочки5 Зірочок
Loading...Loading...

Інгредієнти суші: 350 г рису, 450 мл холодної води, 2 смужки морської капусти комбу довжиною 5-7 см, 50 г філе лосося без шкіри, 50 г філе копченої скумбрії, 3 умебосі (солоні або мариновані сливи), 3 ст. ложки насіння кунжуту, 0,5 ч. ложки міріна, 2 листи норі, 6 оливок без кісточок, сіль.

Приготувати суші-рис. Морську капусту можна не використовувати.

Кожен лист норі розрізати на вісім смужок.

Філе лосося добряче посолити, дати постояти протягом півгодини. З умебосі видалити кісточки, м’якоть злегка розім’яти опуклою стороною вилки, додати 1 ст. ложку насіння кунжуту, мірін і перемішати.

З лосося змити сіль і обсмажити його на сухій сковороді або грилі на сильному вогні. Так само обсмажити скумбрію. Рибу розім’яти вилкою. Лосось і скумбрію не змішувати.

Насіння решту кунжуту обсмажити на сухій сковороді на слабкому вогні, поки воно не почнуть лопатися.

Підготувати робочий стіл. У склянку налити холодну воду, поставити в неї столову ложку. У миску налити холодну воду — для змочування рук. Дрібну сіль висипати в невелику миску або на блюдці. Обробну дошку протерти мокрим рушником. Миску для приготування суші вимити і ретельно обсушити.

У миску для суші покласти 2 ст. ложки теплого рису. Змочити руки водою і зробити в рисі поглиблення за допомогою пальців. У поглиблення покласти чверть лососини. Зверху викласти 1 ст. ложку рису. Утрамбувати. Знову змочити руки, натерти їх сіллю.

Заготівку суші витрусити в долоню і двома руками сформувати щільний сплюснутий циліндр. Обернути його смужкою норі, викласти на обробну дошку.

Так само приготувати ще три суші з лососем, чотири суші з скумбрією і чотири суші з пастою з умебосі.

Оливки обсушити і дрібно нарізати. У миску для суші покласти 3 ст. ложки рису, додати чверть оливок, перемішати, утрамбувати рис пальцями. Змочити руки водою, натерти сіллю, присипати чвертю кількості насіння кунжуту. Витрусити заготівку в долоню і сформувати суші так, як описано вище. Насіння кунжуту повинне прилипнути до поверхні суші. Так само приготувати ще три суші з оливками.

На порційні тарілки розкласти суші з різними начинками.


Прокоментувати