Овочевий ролОвочевий рол

Переглядів: 816

1 Зірочка2 Зірочки3 Зірочки4 Зірочки5 Зірочок
Loading...Loading...

Продукти для ролу: 175 г рису, 225 мл холодної води, 1 смужка морської капусти комбу довжиною 5-7 см, 2 листи норі, 1 стручок солодкого перцю, 1 свіжий огірок, 1 морква, тофу, 1 лист салату «Айсберг», васабі, тедзу, маринований імбир, соєвий соус.

Приготувати суші-рис.

Солодкий перець вимити, обсушити, очистити від насіння і перегородок, нарізати тонкою соломкою. Огірок вимити, обсушити, розрізати вздовж навпіл, очистити від насіння, нарізати тонкою соломкою. Моркву вимити, очистити, нарізати теж тонкою соломкою. Лист салату тонко нашаткувати.

Лист норі покласти на бамбукову рогожу, викласти на неї шар рису завтовшки близько 1 см, край норі залишити вільним. Рис змастити тонким шаром васабі, на нього покласти овочі і строго посередині — тофу. Сформувати рол, скачуючи рогожу від себе і притримуючи начинку, щоб вона не зміщувалася. На рис не можна сильно натискати, щоб не видавити начинку. Отриману трубочку злегка здавити або приплюснути. Потім акуратно розвернути килимок, поправити краї отриманого рола. Викласти його на обробну дошку, розрізати ножем, змоченим в тедзу, на окремі суші.

Так само приготувати другий рол.

До готових суші подати маринований імбир і соєвий соус.


Прокоментувати