Як прикрасити салат — способи оформлення салатівПереглядів: 529

1 Зірочка2 Зірочки3 Зірочки4 Зірочки5 Зірочок
Loading...Loading...

Рано чи пізно перед будь-якою господинею або господарем — це не має значення — з’являється питання, як приготувати смачний салат, а ще краще як його оформити і подати!

Сподіваюся, ви зі мною погодитеся, тут звичайно не обійтися без фантазії і бажання, ну і ще без продуктів, які знадобляться для оформлення салатів. Салати можуть бути красивими самі по собі, як наприклад італійські салати, а можна оформити салат за допомогою продуктів поверх самих салатів. Тобто ви готуєте простий салат, візьмемо, наприклад, всім выдомий олів’є, до речі, всі же знають як його приготувати, ми його приготували, і тепер його потрібно прикрасити, це залежить тільки від вашої фантазії.

Можна прикрасити салат просто зеленню або за допомогою болгарського перцю, або застосувати технологію карвинга, це різьблення по фруктах і овочах, але про це ми поговоримо іншим разом. Одним словом трохи бажання і фантазія і у вас все вийде.

Але звертайте увагу на сумісність продуктів, для прикраси салатів використовуйте тільки ті продукти, які вказані в рецептах. І ще — багато які рецепти салатів вже містять рекомендації по оформленню.

Для стимуляції Вашої уяви представимо декілька фото оформлення салатів, можливо, ви їх вже бачили десь, може ні.


Прокоментувати