Мед Межигірський або медовухаМед Межигірський або медовуха

Переглядів: 761

Рейтинг: 1 Зірочка2 Зірочки3 Зірочки4 Зірочки5 Зірочок ( 4,50 / 5)
Loading...Loading...

Сьогодні спробуємо приготувати мед Межігирський!

Що таке «мед» або «медовуха»? Медовуха — це напій, який має багату історію і глибоке національне коріння. Медовуха з’явилась на столах наших предків у прадавні часи. Саме завдяки присутності в її рецептурі натурального меду, який має визнанні цілющі властивості, цей напій завжди вважався справді унікальним і корисним. Межигірський мед — це такий же оригінальний національний український напій, як і сакэ в Японії, віскі в Шотландії або текіла в Мексиці, але має яскраву особливість — в його склад входить мед, завдяки якому медовуха набуває неперевершеної м’якості.

Рецепт медовухи

Інгредієнти: 1,5 кг меду, 6 л води, 1 яєчний білок, 0,5 г імбиру, 2 гвоздики, 0,5 г кориці, 1 мускатний горіх, 1 ст. ложка пивних дріжджів.

Мед залийте водою, додайте білок, перемішайте і варіть на слабкому вогні годину. За цей час додайте імбир, мускатний горіх, корицю, гвоздику.

Коли мед увариться на чверть, стане прозорим і спливуть спеції, зніміть з вогню, остудіть, процідіть в барило, додайте свіжі пивні дріжджі, накрийте товстою тканиною і поставте в тепле місце.

Після того як мед перебродить, барило забийте, винесіть в холодне місце і витримайте там 7 місяців. Після цього розлийте в пляшки, закоркуйте. Межигірський мед зберігайте в холодному місці.


Прокоментувати